Самбірський район виконав бюджет на 101,2%

Виконання дохідної частини загального фонду бюджету Самбірського району станом на 28.04.2020 року становить 101,2%. Про це повідомила начальник фінансового управління Ольга Парпієва, інформує Самбірська РДА,

Фінансування захищених статей видатків бюджету, зокрема на оплату праці, енергоносії забезпечено в повному обсязі. Призупинено фінансування непершочергових видатків.

Також на нараді, яка відбулася сьогодні, 28 квітня директор міськрайонного центру зайнятості Іван Тимців, проінформував з питань надання послуг населенню Самбірським міськрайонним центром зайнятості, а саме про отримання допомоги з безробіття та рівень працевлаштування безробітніх.

За даними Івана Тимціва за період з 12.03.2020 по 27.04.2020 року до центру зайнятості звернулося 136 жителів району котрим надано статус безробітного. Також директор міськрайонного центру зайнятості звернув увагу на те, що Постановою КМУ від 22 квітня 2020 року № 306 затверджено Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобіганню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом  SARS-Cо V-2.

 

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар