Стратегії ставок в лайві

Багато бетторів цікавляться, які стратегії ставок в лайві існують, можуть бути ефективними. Основна мета – враховувати особливості здійснення ставок на різні спортивні події. Якщо враховувати принципи вибору матчів, можна підвищити власні шанси на отримання грошової нагороди. До того ж можна розраховувати на отримання великих грошових нагород.

Стратегії ставок в лайві

Ставки лайв на спорт: що це

Зазвичай беттори роблять парі до того, як почнеться певна подія. Але є можливість робити ставки в режимі реального часу. Нові парі можна укладати до кінця матча. Клієнти букмекерських контор аналізують ситуацію, знаходять вигідні котирування, щоб далі поставити на можливий результат, які підвищують шанси отримання виграшу.

Зазвичай ставки в лайв-режимі формуються на різні спортивні дисципліни, які проходять в певний момент. Це дає змогу переглядати гру в онлайн-режимі та проаналізувати шанси на перемогу будь-якої сторони. В сучасному спорті є багато факторів, які можна врахувати лише під час гри. Іноді гравці змінюють власну думку, яка була до початку матча, бо він проходить по іншому сценарію. Але важливо розуміти, що всі live ставки секрети мають, а від цього залежать шанси на отримання грошової нагороди: гравець може піти в мінус або ні. Орієнтуватися на власні емоції не рекомендується.

Переваги та недоліки ставок лайв

Якщо клієнт БК планує здійснювати парі, необхідно зважати на певні нюанси. До того ж ставки відрізняються певними плюсами та мінусами, які є важливими, впливають на шанси отримання грошової нагороди.

ПеревагиНедоліки
Важливо розуміти, які події можуть бути переоцінені фахівцями. На непопулярні турніри, матчі у аналітиків недостатньо часу для аналізу. Тому є ризик помилки. Якщо слідкувати за подією, можна підвищити власні шанси на отримання грошової нагороди.Потрібен досвід. Зазвичай новачки не можуть здійснювати вдало парі в лайв-режимі. Це буде складно для них.
Є можливість ознайомитися з даними відносно спортивної події. Згодом можна дивитись матч у онлайн-режимі, вносити певні коригування.Є певний ризик здійснювати ставки під впливом емоцій. Це не є правильним підходом. До того ж у багатьох випадках зменшуються шанси на отримання нагороди.
Лайв-режим дозволяє виділити певні нюанси в грі, оцінити фізичну форму та мотивацію спортсменів.
Є можливість відчути більший азарт.

Клієнти повинні розуміти, що переваги та недоліки дозволяють оцінити особливості здійснення ставок на події. Перед тим, як робити ставки у режимі реального часу, потрібно вивчити всі плюси та мінуси подібного парі, оцінити свої можливості, знання та досвід. Це дозволить зрозуміти наскільки успішною буде бетторська діяльність у такому виді ставок. Не маловажним критерієм є вибір букмекерської контори. Адже від надійності та якості азартно-розважального порталу залежить більша половина успіху.

Які дисципліни краще обирати

У 21-ому столітті БК дозволяють робити ставки на різні спортивні напрямки. Зазвичай зарабіток на live ставках рекомендується для наступних варіантів:

 • Футбол. Традиційно пропонується можливість робити ставки на різні події. Це зумовлено тим, що футбол – популярна гра у світі. В лайв-режимі пропонуються популярні матчі, а також ігри, які відносяться до менш важливих турнірів. У більшості випадків одна команда може з перших хвилин проявляти себе кращим чином, тому є можливість здійснити ставку по високому коефіцієнту для отримання великої нагороди.
 • Хокей. Найбільш високі коефіцієнти встановлюються для важливих чемпіонатів, які проводяться на європейському та світовому рівні.
 • Теніс. Для більшості важливих змагань пропонується можливість здійснювати парі. Є багато варіацій тоталів, фори.
 • Баскетбол та волейбол. Події є динамічними. Камбеки бувають у багатьох випадках.

Кожна букмекерська контора може пропонувати різні варіанти для здійснення парі. Проте найпопулярніші та відомі у світі букмекерські контори пропонують своїм бетторам різноманітні варіанти ставок у режимі реального часу. Це стосується і спортивних дисциплін. Чим більше буде пропозицій, тим більше беттор зможе підібрати для себе гідних та вигідних варіантів парі у такій формі як реальний режим.

Спортивні ставки та їх стратегії: як краще обрати варіант

Беттори розуміють, як важливо здійснити вдале парі у БК. Лише у цьому випадку є можливість орієнтуватися на високі шанси отримання грошової нагороди. Досвідчені клієнти можуть самостійно розробити стратегію. Для цього важливими будуть навички та знання. Найкращий варіант – це комбінована стратегія, яка заснована на аналізі події з урахуванням вигідних коефіцієнтів.

Якщо гравця цікавить стратегія ставок на спорт live, важливо знайти найкращий варіант саме для себе. Основні етапи, які відіграють значущу роль:

 1. Спочатку слід визначатися з сумою, яку можна виділити для здійснення ставок. Краще, якщо вона буде достатньою. Інакше чистий прибуток буде дуже малим.
 2. Важливо вибрати надійну букмекерську контору. Для досвідчених гравців одного закладу може бути мало. Тому необхідно обрати 2-3 надійних БК з високими коефіцієнтами, пристойними лімітами. Кожна організація повинна бути надійною, тому важливо переконатися у наявності ліцензії.
 3. Рекомендується порівняти коефіцієнти букмекерських організацій. Показники повинні бути високими, бо це впливає на розмір потенційної грошової нагороди. Різниця в одну десяту коефіцієнта може бути принциповою, якщо ставити великі суми.
 4. Тепер можна застосовувати ефективну стратегію. Ставка може зіграти, але не завжди. Досвідчені клієнти БК повинні відноситися до програшів спокійно.

Для того, щоб вдало робити ставки live, тактика є важливою для початківці і досвідчених гравців. Завдяки такому підходу можна підвищити шанси на отримання регулярних нагород.

Які стратегії є популярними

Зазвичай є тактики, які вважаються в теорії безпрограшними. Але на практиці це може бути зовсім по іншому. В будь-якому випадку необхідно розуміти, яким повинен бути заробіток на live ставках.

Букмекерська вилка

Цей варіант для здійснення парі є дуже популярним. Основна мета – відвідати різні букмекерські контори, протиставити ставки, щоб вдалося отримати певний прибуток, незалежно від результату. Для цього потрібна солідна сума. В інакшому випадку доходи будуть мінімальними. Така тактика не є оптимальною зі сторони букмекерських закладів. Якщо клієнта запідозрять в цих діях, ліміти можуть бути зменшені. Останнім часом знаходити вилки та користуватися ними стає важче, бо БК коригують власні лінії.

Наздоганяння

Така тактика є ефективною, а ще є можливість отримувати великі суми грошових нагород. Існують певні ризики для клієнтів. Тактика може бути різною. Але є одна особливість – сума ставок змінюється з урахуванням прогресивного принципу. Важливо звертати увагу на результат попередньої гри. Суму слід збільшувати, поки не вдасться повернути гроші з відсотками. Для новачків рекомендується найпростіший варіант стратегії ставок в лайві – це поступове подвоєння суми.

Мартінгейл

Прогресивна стратегія, при якій сума повинна збільшуватися у 2 рази. Після виграшу значення слід повернути до початкового. Оптимальний коефіцієнт має становити від 2. Але є проблема: невідомо, чи буде достатньою сума, яка була використана. Також слід враховувати ліміти в букмекерській конторі.

Д’аламбер

Спочатку стратегія була створена для рулетки. Вона тоді називалась «Піраміда». Якщо клієнт БК програє, розмір ставки слід збільшити на 1 умовну одиницю, а якщо виграє – зменшити на такий ж показник. Рекомендується обирати події, на які встановлені високі коефіцієнти. Стратегія буде менш ризикової. Але іноді з часом також можуть бути збитки.

Оскар Грайнд

Ця стратегія прийшла з казино. Вона основана на позитивній прогресії. Найчастіше виграші та програші чергуються. Ставки тримаються на низькому рівні при програшах, становяться більше при виграшах. Стратегія рекомендується для використання, якщо коефіцієнти будуть більше 2. Ігровий процес ділиться на сесії: послідові ставки робляться до отримання прибутку у розмірі 1-єї. Після першого виграшу розмір наступного парі важливо збільшити на 1 одиницю. Головна мета – кожна сесія повинна завершуватися 1 одиницею прибутку.

Критерій Келлі

Гравці можуть визначити розмір ставки з урахуванням власного банкроллу. При програшах розмір суми слід збільшувати, а при виграші – зменшувати. Шанси на успіх підвищуються, якщо гравець самостійно визначає ймовірність певного результату події. Рекомендується проводити аналітику.

У кожному випадку для ставки лайв стратегія є важливою. Завдяки такому підходу збільшуються шанси на регулярні виграші, але важливо добре розумітися у сучасному спорті.

Які помилки найчастіше роблять клієнти БК

Іноді здійснення помилок пов’язане з певними помилками. Але їх можна уникнути. Отже, помилки:

 • Великі розміри ставок. Відразу застосовувати їх – ризиковано.
 • Обирати складні стратегії не слід. У цьому випадку є ризик залишитися в мінусі.
 • Ігнорування бонусів. Іноді спеціальні пропозиції є вигідними.

Варто зазначити, що коли беттори роблять ставки live тактика відіграє значущу роль. Отже можна уважно вивчити умови, щоб згодом правильно здійснювати парі, враховуючи шанси на перемогу. Кожен вид ставок на спорт потребує уваги беттора, певних знань та вмінь. Це дозволяє усвідомлено робити парі та отримати таким чином підвищені шанси на успішне його завершення. Тому підготовчому процесу варто приділяти особливої уваги та не нехтувати цим етапом.

Догори