Огляд БК Мелбет

Огляд БК Мелбет
НазваMelbet
Дата заснування2012
ЛіцензіяCuracao license No. 5536/JAZ
Мінімальний депозит18 гривень
Мінімальний вивід30 гривень
Платіжні системиVISA, MasterCard, Bitcoin, Приват24 та iншi
Вітальний бонус3900 гривень
Мобільний додатокТак
Види ставокспорт, тоталізатор, кіберспорт, лайв-ставки, статистика та інші
Служба підтримкиномер телефону, онлайн-чат, електронна пошта

Букмекерська контора Мелбет розпочала свою роботу у 2012 році. Так вже більше десяти років азартно-розважальний портал надає активно послуги своїм клієнтам та пропонує вигідні умови для створення парі, використання тоталізатору та активації бонусних пропозицій.

Робота букмекерської контори направлена на те, щоб запропонувати своїм клієнтам послуги у міжнародному стандарті. Тому беттери можуть не перейматися за якість. Азартно-розважальний майданчик працює на основі міжнародної ліцензії Кюрасао. Це говорить про те, що букмекерська контора відповідає міжнародним вимогам та стандартам, всі виплати проходять швидко, бонусна політика детально продумана. Команда професіоналів піклується про те, щоб клієнти отримували високоякісні послуги 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Активно створюють в Мелбет ставки на спорт і беттори з України. Для них букмекерська контора створила гарні умови: цілодобовий доступ до офіційного сайту, можливість встановити безкоштовно мобільний додаток, проводити фінансові транзакції в гривнях, вносити депозити та виводити виграші за допомогою популярних та надійних платіжних систем. Окремо варто зазначити про бонусну програму, яка відрізняється різноманітністю, щедрістю та гарними пропозиціями.

Функціонал та можливості офіційного сайту Мелбет

Сьогодні букмекерська контора Мелбет відома у багатьох країнах світу. Міжнародна компанія Melbet — це інтернаціональний букмекер, що працює по всьому світу. Букмекерська контора представлена в мережі Інтернет наступними ресурсами:

 • Офіційний сайт.
 • Додаток для смартфонів.
 • Програма для ставок на ПК.
 • Мобільна версія сайту.

Беттори можуть вибирати різні варіанти користування послугами букмекера. У будь-якому випадку користувачі отримали гарний та зрозумілий інтерфейс, прості умови для членських відносин, зручне меню, та зрозумілу послідовність дій для реєстрації, внесення депозитів та виведення винагород, створення купону, активації бонусу та іншого.

Букмеккерська контора Мельбет пропонує одні із самих широких можливостей для ставок на спортивні змагання. Бетторам пропонується створювати купони на всі популярні світові види спорту, тримати парі на кіберспортивні дисципліни, грати у ТВ-ігри та навіть запускати ігрові автомати у розділі “Казино”.

Інтерфейс, що має Мелбет офіційний сайт, досить простий та зручний. Він виглядає стандартно і це добре, адже бетторам не потрібно вивчати щось нове, а розібратися з особливостями набагато простіше.

Так, кнопки для реєстрації та авторизації в особистому кабінеті відвідувачі можуть спостерігати в правому верхньому кутку. Основні розділи винесені на головне меню, що розташовано горизонтальною лінією вгорі головної сторінки. Вертикальне меню, що розмістилося зліва, пропонує перелік доступних видів спорту для лайв-ставок.

Бетторам пропонується зручне меню купонів. Воно знаходиться справа на головній сторінці. В футері Мельбет сайт розміщує розділи з корисною інформацією, завдяки якій відвідувачі зможуть розібратися з особливостями проведення фінансових транзакцій, створенням ставок на різні спортивні події. Також в нижній частині вказані контактні дані, які можна використовувати для зв’язку з представниками служби технічної підтримки. До речі, вона працює цілодобово, спеціалісти швидко реагують на запити про допомогу та прикладають максимум зусиль, щоб допомогти бетторові.

Реєстрація в БК Мелбет

Створити обліковий запис на сайті букмекерської контори Мельбет ком досить просто. Букмекер піклувався про те, що беттори могли швидко, просто та зручно створювати облікові записи. Варто зазначити, що спеціалістам це вдалось на всі сто відсотків. Сама процедура досить проста, є певні навігатори, які дозволяють зрозуміти на яку кнопку потрібно натиснути та які дані заповнити в тій чи інші колонці. Тому з процедурою реєстрації справитися може кожен відвідувач. Витратить він на таку процедуру не більше декількох хвилин, після того зможе увійти до особистого кабінету, внести депозит ат почати робити ставки на різні спортивні події з гарними коефіцієнтами.

Для більшої зручності беттори можуть обрати для себе зручний спосіб реєстрації, адже їх на сайті пропонують чотири варіанти. З доступними способами реєстрації та їх особливостями дозволить розібратися наступна таблиця.

СпосібОсобливості
По номеру телефонаЦе спосіб досить зручний. В такому випадку новий клієнт вказує номер телефону, придумує надійний пароль та заповнює інші важливі дані. Далі співробітники азартного майданчика відправляють на вказаний номер смс-повідомлення кодом, який дозволить активувати особистий кабінет.
Через електронну поштуСама структура створення облікового запису таким способом досить сильно нагадує попередній. Проте в такому випадку потрібно вказати емейл, на який далі буде відправлено листа із посиланням. По цьому посиланню потрібно перейти для того, щоб підтвердити реєстрацію.
В один клікОдин із самих швидких та простих способів. Все, що потрібно геймеру, просто натиснути на відповідну кнопку, система генерує для клієнта логін та пароль.
Через соціальні мережіДосить популярний спосіб. Для того, щоб пройти реєстрацію таким чином, потрібно обрати одну із запропонованих соцмереж, натиснути на неї. Далі система на основі облікового запису в соціальній мережі генерує акаунт на сайт букмекерської контори.

Кожен варіант досить зручний та швидкий. Варто зазначити, що який би варіант беттор не обрав для реєстрації, все одно по закінченню створення облікового запису, потрібно відкрити особистий кабінет та заповнити особисті і контактні дані, яких не вистачає — це дуже важливо!

Варто зазначити, що розпочати членські відносини з букмекерською конторою Мельбет ком беттори можуть лише у тому випадку, коли вони досягли повноліття. Якщо клієнтові ще не виповнилося 18 років, то створювати обліковий запис на сайті він не має права.

Ще один досить важливий момент відносно надання особистих та контактних даних. Вони повинні відповідати реальності. Інакше співробітники букмекерської контори просто заблокують особистий кабінет без можливості його відновити у майбутньому.

Процедура верифікації на сайті Melbet

Всі нові клієнти Melbett Україна повинні обов’язково верифікувати свої облікові записи. Ця процедура проста, проводиться лише один раз, проте дуже важлива. Адже без неї беттори у майбутньому не зможуть виводити виграші.

Якщо беттор не пройде верифікацію та оформить заяву на виведення винагороди, то спеціалісти порталу відхиляють її та просять попередньо верифікувати акаунт.

Верифікація складається з того, що беттор повинен завантажити скани або фотографії документів, які засвідчують особистість. це може бути паспорт, водійське посвідчення та інші. Далі спеціалісти порівнюють інформацію документу з тою, що заповнена в особистому кабінеті. Якщо все збігається, то клієнт отримує позитивну відповідь про проходження верифікації.

Бонусна політика БК Мелбет

Є одна важлива деталь, на яку звертають всі потенційні клієнти перед тим, як зареєструватися на сайті букмекерських контор. І цією деталлю є бонусна політика азартно-розважального майданчика. Варто зазначити, що БК Мелбет приємно здивує кожного користувача своїми цікавими та щедрими пропозиціями. Заохочення на сайті ставок на спорт доступні для нових клієнтів та постійних відвідувачів. Кожен бонус детально пропрацьований, тому беттори на виході отримують високоякісну пропозицію з гарними шансами на її реалізацію.

Вітальний бонус на перший депозит в БК Melbet

Всі нові клієнти, що успішно пройдуть реєстрацію на сайті букмекерської контори Melbett Україна, можуть розраховувати на вітальний бонус. Заохочення пропонується на внесення першого депозиту. Бонус буде дорівнювати ста відсоткам від суми поповнення ігрового балансу, проте не більше 100 доларів. Проте, якщо беттер під час реєстрації введе промокод, то розмір цієї пропозиції може значно збільшуватися. Так у відсотковому розумінні бонус буде сягати 130%, а максимальна сума заохочення буде дорівнювати — 150 доларам.

Вітальний бонус беттори повинні відіграти у п’ятикратному розмірі. В Мелбет ставки можна робити на експреси, у купоні повинно бути не менше двох подій, а коефіцієнт кожної події повинен бути не менше ніж 1,4.

Фрібет від БК Melbet для нових гравців

Другий тип бонуса, на який можуть розраховувати нові клієнти букмекерської контори — це фрібет. Під поняттям фрібет мається на увазі безкоштовна ставка. Для того, щоб активувати цей вид заохочення, беттеру потрібно внести на ігровий баланс депозит та зробити ставку на суму не менше 10 доларів. Подія повинна обов’язково бути з коефіцієнтом 1,5, або вище.

Після таких простих дій на рахунок клієнта буде зараховано 20 доларів у вигляді фрібету. Якщо гравець встановити мобільний додаток від букмекерської контори, та виповнить таким чином вхід в особистий кабінет, то таким чином він отримає додатково 10 доларів фрібету.

БК Мелбет — огляд лінії

Офіційний Мельбет сайт букмекерської контори ставки пропонує робити на різні спортивні події з вигідними умовами та щедрими коефіцієнтами. Знайомлячись з лінією розпису букмекерської контори, можна відмітити, що на сайті пропонується більше 40 видів спорту. Клієнти мають можливість робити ставки на:

 • футбол;
 • хокей;
 • теніс;
 • бейсбол;
 • баскетбол;
 • волейбол;
 • інші виді спорту.

Крім популярних у всьому світі спортивних дисциплін, можна зазначити, що букмекер також пропонує і екзотичні варіанти, такі як: скунер, гандбол та інші.

Зареєстровані гравці букмекерської контори Melbet можуть робити ставки не лише на спортивні дисципліни. Додатково їм пропонують тримати парі на:

 • політику;
 • погоду;
 • кіно;
 • інші варіанти.

Наприклад, беттори можуть зробити ставку на таке досить незвичне парі, як: чи існують неземні цивілізації.

Друга важлива складова — це глибина розпису. БК Мелбет приємно дивує і у цьому направленні. Головні спортивні події тут дуже гарно розписані. Бетторам доступні більш ніж 1 500 різноманітних варіантів. До речі і місцеві ліги також не залишаються без уваги букмекера. Так, наприклад на матчі другої Англійської Ліги пропонується розпис на 1 000 різних подій.

Як робити ставки в БК Melbet

Букмекерська контора Мельбет пропонує своїм клієнтам робити ставки на спорт у двох режимах:

 • прематч;
 • лайв.

Для будь-якого варіанту ставок беттору попередньо потрібно виконати базові вимоги, а саме:

 1. Пройти процедуру реєстрації.
 2. Авторизуватися в особистому кабінеті.
 3. Внести гроші на ігровий баланс.

Після того, як такі прості дії будуть виконані в Мелбет, беттор може ознайомитися з лініями, що запропоновані для прематчу та лайву, натиснути на вірогідний результат, вказати суму, яку хочеться поставити та зафіксувати купон (зберегти його).

Якщо беттер хоче створити експрес, — у купон потрібно додати не менше двох подій. Вони можуть бути між собою не поєднані — це право кожного клієнта обирати ті події для експресу чи системи, які він буде вбачати за потрібне.

Огляд БК Мелбет
Догори