Огляд БК VBet

Огляд БК VBet
НазваVBet
ЛіцензіяКюрасао
Рік заснування2003
Мовні версії сайтуукраїнська, англійська, російська та інші
Мінімальний депозит100 гривень
Платіжні системиVISA, MasterCard, AstroPay, EcoPayz, Skrill, Neteller, криптовалюта
Вивід виграшудо 48 годин
Мобільний додатокТак
Лайв-ставкиТак
Служба технічної підтримкионлайн-чат, номер телефону, електронна пошта

Букмекерська контора VBet — популярний сайт ставок на спортивні події. Азартно-розважальний майданчик розпочав свою роботу у 2003 році. З того часу він успішно пропонує свої послуги у багатьох країнах. Особливою популярністю сайт ставок на спорт має і серед українських бетторів.

Для бетторів букмекерська контора ВБет пропонує великий асортимент спортивних дисциплін, типів ставок, щедрі бонуси, гарні коефіцієнти та швидкі виплати. Тому не дивно, що ця букмекерська контора має досить багато клієнтів, число яких щоденно збільшується.

Реєстрація на сайті VBet

Якщо ви хочете користуватися послугами букмекерської контори, то перше про що потрібно піклуватися — це про створення облікового запису. На сайті БК ВБет реєстрація доступна для всіх повнолітніх клієнтів. Беттори, яким ще не виповнилося 18 років, створити акаунт та користуватися послугами азартно-розважального майданчика не мають права.

Реєстрація на сайті проста та швидка. Процедура потребує приблизно декілька хвилин, після чого новий клієнт зможе увійти в особистий кабінет. Сам процес реєстрації на сайті БК VBet виглядає наступним чином:

 1. Заходимо на офіційний сайт букмекера.
 2. Натискаємо в правому кутку кнопку “Реєстрація”.
 3. Записуємо у відповідному рядку власне ім’я.
 4. Заповнюємо адресу електронної пошти.
 5. Придумуємо надійний пароль (не менше 8 символів).
 6. Вказуємо країну та обираємо валюту.
 7. Читаємо та погоджуємося з Умовами.
 8. Натискаємо кнопку “Зареєструватися”.

Після таких простих дій на вказану електронну адресу адміністрація букмекерської контори ВБет надсилає листа, в якому буде знаходитися посилання, по якому потрібно перейти для активації акаунту. Тобто таким чином геймер погоджується з тим, що він хоче створити обліковий запис, та реєстраційна форма була заповнена ним особисто.

Процедура верифікації

Всі нові клієнти, окрім створення облікового запису, повинні пройти процедуру верифікації. Вона є обов’язковою, та завдяки їй беттори у майбутньому можуть успішно виконувати фінансові транзакції на виведення винагород.

Варто зазначити, що процедура на сайті VBet БК проста, але дуже важлива. Все, що потрібно виконати новому клієнтові — це завантажувати в особистий кабінет фотографії або скани документів, що засвідчують особистість. До таких документів можна віднести паспорт, водійське посвідчення та інші. Як тільки відповідний документ буде завантажено, співробітники букмекерської контори ВБет починають перевірку. Вона полягає в тому, що працівник звіряє дані документу з тією інформацією, що користувач вказав особистому кабінеті та під час реєстрації.

Важливо! До моменту надання документів, варто перевірити чи всі поля особистого кабінету з особистими та контактними даними заповнені. якщо не всі — то потрібно це завершити. Інакше верифікацію провести неможливо.

Якщо всі дані співпадають, то вже у наступні 24 години новий клієнт букмекерської контори VBet отримує повідомлення про те, що процедура верифікації була успішно завершена.

Особистий кабінет ВБет

Особистий кабінет, що пропонує букмекерська контора ВБет офіційний сайт досить різноманітний. Він має великий функціонал. В особистому кабінеті беттори можуть:

 • Редагувати особисті та контактні дані.
 • Перевіряти історію створених ставок.
 • Контролювати проведені операції в тому числі і фінансові.
 • Поповнювати ігровий баланс.
 • Виводити виграші.

Це основі функції особистого кабінету БК VBet, проте далеко не всі. Важливо зазначити, що беттори можуть за допомогою особистого кабінету активувати “самовиключення”. Подібна послуга пропонується далеко не в кожній букмекерській конторі. Додатково беттори в особистому кабінеті можуть зробити налаштування по лімітам на депозит, максимальну ставку та інші. Це дозволяє бетторові контролювати себе та свої кошти, які він збирається витрачати для ставок на спортивні події.

Бонусна політика букмекерської контори ВБет

Азартно-розважальний портал VBet букмекерська контора пропонує досить гарну бонусну політику. Вона постійно займається тим, що придумує нові заохочення та вдосконалює систему бонусів. Це привертає увагу клієнтів. Букмекерська контора пропонує для нових клієнтів вітальний бонус. Додатково беттори можуть отримувати:

 • фрібети;
 • страхування ставок;
 • брати участь у турнірах;
 • використовувати промокоди;
 • брати участь у сезонних акціях.

Всі бонуси мають свої умови активації, термін дії та особливості відіграшу. Таку інформацію можна вивчити у відповідному розділі. Вона дозволяє зрозуміти не лише щедрість заохочення, але і факт того, як правильно користуватися бонусом, щоб тримати на його основі реальну винагороду.

Вітальний бонус від БК ВБет

Нові клієнти букмекерської контори VBet дзеркало можуть розраховувати на вітальний бонус. Для нових клієнтів беттор пропонує страхування ставки на суму 1 500 гривень.

Особливості цієї пропозиції виглядають наступним чином. Беттору потрібно внести га ігровий баланс депозит на суму не менше 1 500 гривень. Далі зробити ставку на суму не менше 100 гривень. У ставці повинно брати участь не менше трьох спортивних події, коефіцієнт яких буде дорівнювати 1,2. В такому випадку букмекерська контора ВБет нараховує бонус, що буде дорівнювати 100% сумі депозиту у тому випадку, якщо ставка беттора не програє, якщо виграє — 50% від суми ставки у вигляді фрібету.

Промокоди ВБет

Букмекерська контора VBet пропонує своїм клієнтам час від часу промокоди. На їх основі беттори можуть отримувати різноманітні бонуси, або покращені умови до вже існуючих акцій. Прмокоди можуть розміщуватися на тематичних ресурсах, соціальних мережах. Деколи букмекерська контора надсилає індивідуальні промокоди клієнтам.

Маржинальність букмекерської контори ВБет

Азартно-розважальний майданчик VBet пропонує своїм клієнтам досить гарні показники маржі. З маржею на популярні види спорту читачі можуть ознайомитися завдяки наступній таблиці.

Вид спортуМаржа
Футбол3,2%
Хокей6,4%
Теніс5%
Баскетбол8,3%

Якщо матчу мають міжнародний рівень, то маржа збільшується, але не на багато. Якщо взяти до уваги не сильно престижні футбольні матчі, то там маржа буде дорівнювати приблизно 6-7%. Для матчів світового рівня — 2-3%.

Середня маржа для прематчу та лайву в VBet

Варто зазначити, що VBet букмеккерська контора пропонує досить високі показники маржі на спортивні події, для яких пропонується робити ставки у режимі реального часу. В такому випадку показник може сягати 10%. Проте такі показники пропонуються на якісь рідкі змагання, зазвичай вона не перевищує 8%.

Якщо говорити про прематчеві ставки, то в середньому маржа дорівнює 3%. це досить гарні показники, які рідко зустрінеш в букмекерських конторах.

Live-ставки БК VBet

Розділ “Лайв” на сайті БК VBet досить гарно пропрацьований. Лінія складається з великої кількості різноманітних спортивних дисциплін та подій. Бетторам пропонується робити не лише ставки на звичні для всіх види спорту. Також є пропозиції по кіберспортивним дисциплінам. Додатково для кожного змагання пропонується гарно та детально розписана інфографіка. А для зареєстрованих клієнтів є можливість безкоштовно переглядати прямі трансляції матчів.

Оновлення котирування відбувається регулярно та дуже часто. Завдяки цьому беттори отримують лише актуальні дані та інформацію. Сайт досить швидко виконує записи клієнтів, тому купони оформляються за декілька секунд, що є дуже важливим при ставках у режимі реального часу.

Тоталізатор VBet

VBet букмеккерська контора пропонує своїм клієнтам зіграти на тоталізаторі. Для цього на головній сторінці відведено спеціальний розділ. Завдяки тоталізатору беттори можуть отримати досить велику винагороду. Грати можна на:

 • переможця;
 • нічию;
 • точний рахунок;
 • інші варіанти.

Зазвичай розіграш тоталізатору проходить щотижня, відбувається в суботу та неділю.

Фінансові транзакції в БК ВБет

БК ВБет пропонує клієнтам досить багато платіжних систем, які можна використовувати для внесення депозиту та виведення виграшів. Для цього клієнти можуть застосовувати наступні методи:

 • VISA;
 • MasterCard;
 • AstroPay;
 • Skrill;
 • Neteller;
 • Криптовалюта та інші.

Внесення коштів на сайті VBet відбувається досить швидко. поповнювати баланс можна на суму від 100 гривень. Виведення коштів зазвичай триває не більше 48 годин.

Огляд БК VBet
Догори