Самбір голосує за петицію. Голосують онлайн і в паперовій формі

2 червня, за ініціативою представників громади міста Самбора, а саме ініціативної Групи “Громадське слухання щодо відновлення Герба міста Самбора до історичного вигляду” пройшла офіційна зустріч з керівництвом міста Самбора, а саме Гамаром Юрієм Петровичем, Ухачем Святославом Анатолієвичем та секретарем Ради Дмитришином Юрієм. Про це пише Громаський Простір.

В делегацію ініціативної групи ввійшли Мелех Ігор Богданович (голова Правління ГО “Центр сприяння і розвитку програм та проектів ЮНЕСКО у Львівській області), співзасновники Групи Лемякін Сергій Геннадійович (представник громади культурно-мистецьких діячів міста) Припін Ярослав Михайлович(громадський діяч,науковиць), Каднічанський Анатолій Григорович( науково-культурний діяч, дослідник ), Кульчицький Володимир Богданович (діючий депутат Самбірської міської ради).

Голова міста, привітав делегацію з такою історичною ініціативою і запросив всіх делегатів до слова щоб виразити свою позицію,щодо даного питання. Члени інціативної групи зрозуміло розповіли своє бачення і важливість повернення герба міста Самбора до історичного вигляду. Керівництво міста,щиро подякували за виступи і думки громадян міста, представили своє бачення і думки, які фактично збіглися з фактами і думками ініціативної групи. В обговоренні подальших спільних дій ініціативної групи і міською радою була вироблена співпраця щодо правильних юридичних дій і приготування проекту рішення сесії міської ради на повернення місту Самбору його історичного герба.

Першим кроком для забезпечення демократичності, обговорення і рішення громадою міста Самбора щодо повернення до історичного герба, членами ініціативної групи була створена петиція-онлайн для підтвердження вибору громадян і розміщена на сайті Самбірської міської ради для набрання чинності за допомогою 500 голосів-підписів громадян міста Самбора.

Паралельно буде готуватися проект рішення щодо повернення місту історичного герба і винесення його на розгляд депутатської комісії з освіти та культури і включення його в порядок денний на сесію депутатів міської ради. Всю цю співпрацю зі сторони міської ради буде представляти пан Ухач Святослав Анатолієвич, зі сторони активістів – члени групи, які були на першому робому засідані.Шановне панство, самбірська громадо, шанувальники історії міста Самбора.

5 червня 2020 року, ініціативна група відкрила збір підписів під петицію в паперовому форматі. Паралельно працює онлайн петиція і Київ гарантує, що збоїв не має, лінія працює без проблем, тільки нагадують уважно робити реєстрацію.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар