На Самбірщині один новий випадок інфікування, а на Львівщині новий антирекорд

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля», за добу в області отримано 70 позитивних результатів ПЛР, що є рекордною кількістю за останні три місяці.

Також один новий випадок захворювання на коронавірус підтвердили і на Самбірщині у жителя с. Підгайчики. На разі встановлюютсья деталі та контактні особи.

Скеровано на самоізоляцію 44 особи. Знаходиться в стаціонарах 466 хворих. 155 у Львівській обласній інфекційній лікарні, 71 в Центрі легеневого здоров’я, 51 у 8 міській клінічній лікарні, 60 у 1 МКЛ, 73 у госпіталі ветеранів війни та репресованих, 23 у Стрийській міській лікарні, 21 у Кам’янка-Бузькій лікарні, 5 у Стебницькій міській лікарні, Сокальська ЦРЛ – 14 осіб.

За добу найбліьше випадків підтверджено: 53 особи – Львів, 1- Моршин, 8 – Пустомитівський район (с. Зимна Вода – 1, с. Муроване – 1, с. Солонка – 3, с. Зубра – 2, м. Пустомити – 1), 1 – Самбірський район (с. Підгайчики), 1 – Мостиський район (м. Мостиська), 2 – Яворівський район (м. Новояворівськ), 1 – Турківський район (с. Сянки), 1 – Сколівський район (с. Росохач), 1 – Городоцький район (с. Поріччя), 1 – Жовківський район (с. Великі Грибовичі).

 

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар