На Львівщині будують нову кільцеву розв’язку. Фото

У межах реконструкції автомобільної дороги Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка на перехресті доріг Крижова – Городок та Н-13 Львів – Самбір – Ужгород будують кільцеву розв’язку. Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг Львівської області.

За словами керівника Служби Олега Берези, на відремонтованій дорозі Т-14-25 суттєво збільшиться інтенсивність руху транспорту і це призведе до утворення заторів на перехресті доріг, а нині для підвищення пропускної здатності «жвавих» перехресть, все частіше застосовують переобладнання їх у розв’язки з круговим рухом.

Не зважаючи на те, що кругова траєкторія знижує швидкість руху, загальна тривалість проїзду через перехрестя скорочується. Крім цього, кільцева розв’язка дозволить значно підвищити рівень безпеки дорожнього руху.

Наразі на ділянці розширюють проїзну частину. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь» у межах державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області.

ФОТО: СЛУЖБА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЛЬВІВЩИНИ

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар