Самбірська районна рада виділила черговий транш лікарні «Хоспіс»

На ХХVІ позачерговій сесії Самбірської районної ради, яка відбулася 22 травня 2020 року на території СТОК «Прикарпаття» ім. Кирила Осьмака в с. Сприня, було внесено зміни до рішення районної ради від 06.12.2019 року № 598 «Про  затвердження районного бюджету Самбірського району на 2020 рік».

Заборгованість по зарплаті Хоспісу виникла за березень місяць внаслідок невикористаної своєчасно медичної субвенції з державного бюджету. А кошти, які отримує лікарня від НСЗУ за укладеними угодами від 1 квітня не можуть бути використані на погашення заборгованості за березень. В результаті, за рахунок районного бюджету було погашено заборгованість по заробітній платі медичним працівникам Самбірської районної лікарні «Хоспіс» в сумі 220 тис. грн.  Ще 90 тисяч гривень фінансової підтримки Хоспісу надійшло від Михайлевицької та Ралівської сільських рад. Невикористані кошти медичної субвенції будуть спрямовані на капітальні видатки лікарні, а саме на придбання необхідного обладнання.

Відкритим залишається питання фінансування першочергових видатків закладу у другому півріччі 2020 року, оскільки коштів, які надходять від НСЗУ за угодами вкрай недостатньо для належного функціонування. Самбірська районна рада прийняла звернення до Міністерства охорони здоров’я України з проханням переглянути та збільшити тарифи надання медичних послуг для хоспісної та паліативної допомоги з третього кварталу цього року.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар