На Львівщині різко зросла кількість хворих на коронавірус

На Львівщині різко зросла кількість хворих на коронавірусну інфекцію. За минулу добу у лабораторіях Львова провели 303 ПЛР-дослідження і отримали 65 позитивних результатів (післявчора 39). Серед хворих, у яких вчора підтвердили Covid-19, є 31 мешканець Львова. Станом на ранок, 22 травня, у Львові та області коронавірус виявлено вже у 1240 людей, 250 з них вже одужали і 33 померли, повідомила заступниця міського голови, керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна.

Реальна кількість хворих на коронавірусну інфекцію, як твердять медики, значно вища від офіційно зареєстрованих. Просто не всі ще виявлені, не дивлячись на те, що у Львові дедалі більше проводять ПЛР-тестувань з виявлення коронавірусу.

Як повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник, за минулу добу до лікарні госпіталізовано 11 мешканців області, з них четверо львів’ян з підозрою на Covid-19, та сім хворих з підтвердженим діагнозом коронавірусу (хворі зі Львова).

Ще сім хворим, які перебували в стаціонарі з підозрою на Covid-19, за результатами ПЛР-досліджень підтверджено діагноз.

Станом на ранок, 22 травня, в інфекційній лікарні перебуває 174 хворих, у 140 підтверджено коронавірусні інфекцію, і 34 пацієнти – з підозрою.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар