У Самборі невідомі підпалили смітники та пошкодили контейнери

В ніч на 19 травня в Самборі на вул.. Гоголя (район ЗСШ №8) підпалили купу із скинутим сміттям. Вогонь пошкодив контейнери, тверде покриття майданчика. Про це інформує на своїй сторінці у ФБ СКП “Об’єднане”.

“Неприємний запах горіння відходів поширився на всі найближчі житлові будинки. Минулої п’ятниці одразу на чотирьох вулицях у смітникові контейнери, очевидно, «з певною метою» підкинули дерев’яні колоди. Під час пресування побутових відходів з твердими «подарунками-цукерками» вийшли з ладу сміттєвози. Через це підприємство не змогло вчасно, за графіком, їх вивезти на полігон”, – повідомило комунальне підприємство.

Також у повідомленній йдеться, що можливо проти СКП «Об’єднане» розпочалась системна кампанія шкідництва. Комусь, очевидно, явно не до вподоби, що комунальне підприємство працює злагоджено. Вдалось сформувати згуртований колектив, за бюджетні кошти міста придбано кілька одиниць нової техніки, якої бракувало, бо попередники її орендували самі в себе.

“Неупереджені самбірчани бачать, що в непростих умовах сьогодення в місті багато зроблено і робиться для порядку, затишку. Але для когось це, як кістка в горлі, хоч до реальних виборів ще ніби далеко. Варто заспокоїтись. Та задуматись – кому реально шкодите?”, – резюмуються у повідомленні.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар