Сміттєвози, які вивозили сміття вийшли з ладу у Самборі: підкинули дерев’яні колоди

Минулого тижня Сміттєвози СКП «Об’єднане» вийшли з ладу. Про це інформує комунальна служба на своїй сторінці у Фейсбук.

СКП «Об’єднане» зазначає, що подібної технічної аварії не знало підприємство за стільки років стабільної роботи. Що щось негаразд, одразу відчули мешканці Самбора. Бо сміття не було вивезене згідно з графіком.

Чому стався збій, підприємство пояснює це диверсією, яка була вчинена одразу на чотирьох вулицях міста. Було встановлено, що в контейнери «делікатно» підкинули дерев’яні колоди. Їх серед зібраного сміття не так просто можна було виявити досвідченим комунальникам. Тим не менше колоди разом з побутовими відходами потрапили під прес сміттєвоза. Цього було достатньо, щоб ця техніка зіпсувалася.

“З настанням потепління комунальникам серйозні клопоти створюють ремонтники квартир, власних будинків. Адже настав сезон ремонту. З одного боку це добре. А з другого у них визріває проблема, що робити з твердими будівельними відходами – уламками цегли, каменя, дощок, рейок, старих меблів та іншого непотребу”, – йдеться у повідомленні.

Сміттєвоз розрахований на одну вагу відходів, а в контейнері вона вдвічі чи тричі важча. Такий вантаж не так просто підняти. Ще важче спресувати – гідравліка не витримує.

На ремонт сміттєвозів знадобиться і час, і немала сума грошей. Адміністрація СКП «Об’єднане» черговий раз звертається до мешканців міста цінувати працю колективу комунального підприємства, який щоденно дбає про порядок у Самборі. Радимо будівельний непотріб скласти на купу, а потім за помірну плату замовити в СКП машину, яка його і вивезе. Цим продемонструєте власну культуру, повагу.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар