Вчора у Самборі відновив свою роботу сервісний центр МВС

12 травня у Самборі відновили свою роботу Сервісні центри МВС після двох місяців вимушеної перерви на карантин. Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на своїй сторінці у соцмережі, інформує Газета “Голос Самбірщини” у Фейсбук.

Аби тисячі власників авто одночасно не кинулися до центрів, там впровадили електронну чергу.

“Вочевидь, що за два місяці карантину українці були вимушені відкладати операції по купівлі-продажу транспортних засобів”, – пише Антон Геращенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Заступник міністра МВС також зазначив, що карантин був необхідний для збереження життя та здоров’я українців. І медична статистика показала, що Україна знаходиться в кращому положенні ніж більшість європейських країн, де карантині заходи буди введені із запізненням.

Дуже важливо, щоб досягнення карантину не були втрачені через те, що завтра тисячі власників авто одночасно кинуться до Сервісних центрів МВС перереєстровувати авто. Саме для того, Головним Сервісним Центром МВС розроблена зручна послуга «Запис в електронну чергу», резюмував Антон Геращенко.

Для того щоб обрати зручний час, а не стояти в чергах наражаючись на небезпеку підхопити інфекцію, Вам достатньо буде не виходячи з дому зайти на сайт Головного сервісного центру МВС – www.hsc.gov.ua , обрати розділ «Запис в електронну чергу», пройти ідентифікацію через Bank ID, чи ЕЦП, знайти Сервісний центр в якому Ви збирались перереєструвати право власності на авто та отримати дату та час коли Ви це зможете зробити.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар