Завтра Самбір отримає 100 експрес-тестів для виявлення коронавірусу у контактних осіб

Завтра КНП «ЦПМСД Самбірської міської ради» отримає 100 експрес-тестів для перевірки контактних осіб з особою у якої виявлики коронавірус. Про це повідомив головний лікар КНП «ЦПМСД СМР» Олександр Сілецький на своїй сторінці у Facebook.

“Буде проведено тестування методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) медиків, які контактували із захворівшою особою та на даний момент знаходяться на самоізоляції. Якщо ви мобільні, маєте бажання провести безоплатне тестування методом ПЛР діагностики у лабораторних центрах м.Львова, звертайтеся до свого сімейного лікаря, який дасть вам скерування з вказаною адресою відповідного закладу”, – написав Олександр Сілецький.

Також пан Сілецький просить всіх жителів м.Самбора, а особливо тих людей, що контактували з безхатченком, який протягом місяця проживав у нашому місті та з особою, яка захворіла на коронавірус COVID – 19, бути свідомими, терміново повідомити свого сімейного лікаря і визначити час та дату проведення тестування. Тим самим Ви збережете не тільки своє здоров’я, а і здоров’я ваших сімей, друзів та знайомих.

Нагадаємо, у Самборі, вперше за час епідемії коронавірусу підтвердили перший випадок захворювання.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар