У Самборі підтвердили перший випадок коронавірсу

У місті Самбір, вперше за час епідемії коронавірусу підтвердили перший випадок захворювання. Про це Інформаційний портал міста Самбір повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України.

Станом на 10.05.2020 року у Львівській області зареєстровані 753 лабораторно підтверджених  випадки захворювання на COVID-19, у т.ч. за останню добу 54 випадки.

Інформація про особу хворого не надається. Медики продовжують виявляти коло контактних з хворими осіб і проводити тести усім, хто є під підозрою зараження.

Також зазначається, що за попередню добу на Львівщині госпіталізовано в заклади охорони здоров’я 13 осіб, на амбулаторне лікування скеровані 158 осіб. На стаціонарному лікуванні перебувають 260 осіб, в реанімаційному відділенні – 8 осіб, на ШВЛ –3 осіб.

Всього проведено 5998 лабораторних досліджень на виявлення коронавірусу методом ПЛР, за останню добу проведені 236 досліджень методом ПЛР,  54 позитивних результати.

Нагадаємо, що за весь час були зафіксовані випадки коронавірусу зокрема у м. Дрогобич -12 випадків, м. Трускавець – 1 випадок, м. Червоноград – 8 випадків, Старосамбірський район – 2  випадки і новий один випадок у м. Самбір.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар