Максим Козицький ознайомився із реконструкцією стадіону у Самборі

Очільник Львівщини Максим Козицький ознайомився із реконструкцією стадіону у місті Самборі, під час робочого візиту у місто 8 травня.

Голова Львівської обласної державної адміністрації із робочою поїздкою відвідав Самбірський район. У межах візиту очільник Львівщини ознайомився із ходом реконструкції стадіону ім.Л.Броварського по вул.Коперніка,13, що в м.Самборі. Про це йдеться у повідомленні на сторінці Максима Козицького у Фейсбук.

У межах проекту передбачено: провести реконструкцію існуючого стадіону з трибунами, будівництво адміністративно-побутового корпусу, громадських туалетів, благоустрій та озеленення території, реконструкція зовнішніх мереж та споруд водопостачання, водовідведення, теплопостачання та газопостачання.

Реконструкцію об’єкта розпочали у 2019 році за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток та коштів місцевого бюджету, на що загалом було скеровано 1534,31 тис грн: – субвенція на соціально-економічний розвиток (675,0 тис грн);
– місцевий бюджет (859,31 тис грн)

За ці кошти проведено оплату за проєктно-кошторисну документацію, експертизу, технічний нагляд, авторський нагляд, проведено земляні та бетонні роботи адміністративно – побутового корпусу та двох трибун).

Для продовжено робіт у поточному році в міському бюджеті розвитку затверджено 3000,0 тис. грн (рішення Самбірської міської ради від 16.01.2020 №1).

Станом на 01.05.2020 тривають роботи по будівництву адміністративно-побутового корпусу, проплачено підряднику у 2020 році 1117,7 тис.грн. Для завершення будівництва трибун та адміністративно-побутового корпусу необхідно додатково 7000,0 тис. гривень.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар