Дмитро Шикітка повідомив про можливий сплах коронавірусу у Самборі – відео

Дмитро Шикітка на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про можливий сплах коронавірусу у Самборі. Він підозрює керівника СКП «Об’єднане» Євгена Кваса.

«У селі зафіксували 20 випадків захворювання на коронавірус, до того ж головна лікарка місцевого медзакладу підхопила вірус. І, що важливо, ті люди між собою не контактували, натомість хворі встигли поспілкуватися майже зі 150 людьми», – пише Дмитро Шикітка

Із 30 квітня Давидів закрили на в’їзд та виїзд для приватного транспорту. Заїхати можна лише місцевим жителям. На в’їзді до села встановили мобільні блокпости. За дотриманням умов посиленого карантину стежитимуть поліцейські та Covid-патрулі.

Село Давидів розташоване у Пустомитівському районі Львівської області за 15 км від Львова, а населення налічує трохи більше шести тисяч. Таку звістку поширили засоби масової інформації.

“До відома самбірчан! Керівник комунального підприємства СКП «Об’єднане» Євген Квас проживає у селі Давидів разом із родиною, які, ймовірно, контактували з односельчанами та можуть бути носіями СОVID-19”, – йдеться у повідомленні.

Дмитро Шикітка зазначає, що пан Квас, маючи постійний контакт зі 120 працівниками СКП «Об’єднане», а також неодноразові зустрічі з міським головою Ю. Гамаром, секретарем міської ради Ю. Дмитришиним та іншими працівниками Самбірської міської ради, включно з наближеними депутатами, радниками мера та іншими особами.., можуть нести епідемічну загрозу жителям Самбора.

Він також зазначає, що із 30 квітня влада міста, знаючи про це, намагається приховати інформацію від громади, працюючи у звичному режимі.

“Звертаюсь до вас, шановні самбірчани, будьте обачні та дотримуйтеся норм карантину, щоб не допустити подібного як у селі Давидів”, – пише Дмитро Шикітка.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар