Через велику динаміку захворюваності деякі обмеження можуть не зняти з 12 травня – Садовий

Через велику динаміку захворюваності деякі карантинні обмеження можуть не зняти з 12 травня. Про це заявив міський голова Львова після комісії з надзвичайних ситуацій.

Андрвй Садовий зазначив, що з 11 травня будуть відкриті для відвідування парки, сквери та спортивні майданчики (для індивідуального заняття спортом). Також відновлюється торгівля промисловою групою товарів (окрім одягу та взуття). Всі магазинчики з господарським та іншими товарами працюватимуть. Також запрацюють літні тераси кафе та ресторанів. Треба розуміти, що всі ці речі можливі лише при строгому дотриманні протоколів.

Проте, 12 травня буде скликане позачергове засідання комісії. Тоді і приймуть рішення щодо роботи перукарень, салонів краси та можливості продажу одягу та взуття.

Відтермінування певних дозволів пов’язано зі збільшенням кількості захворювання на COVID-19 у Львові та області. Нагадаємо, станом на вчора на Львівщині було виявлено 65 нових випадків зараження за добу, що є найбліьшим показником в Україні.

Протягом наступних 3 днів будуть слідкувати за динамікою і у вівторок, 12 травня, буде зрозуміло, що робити далі – написав Садовий.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар