За час карантину у Самбірському районі 310 нових безробітних – центр зайнятості

За час карантину з 11 березня по 1 травня 2020 року Самбірський міськрайонний центр зайнятості зареєстрував 331 безробітного. Про це Міському порталу міста Самбір повідомили у МРЦЗ.

Як повідомив директор Самбірського міськрайонного центру зайнятості  В. Барилюк, із 331-го берзробітного, які були зареєстровані – 155 осіб перебувають у м. Самборі, 155 осіб у Самбірському районі, та ще 21 особа в іншому населеному пункті Львівської області.

Слід зазначити, що кількість безробітних, які зареєстровані у Державній службі зайнятості (ДСЗ), станом на 4 травня 2020 року по всій Україні становила 456,8 тис. осіб, що на 48% більше, ніж на відповідну дату минулого року.

За інформацією ДСЗ, людина, яка втратила роботу, може звернутися до будь-якого, зручного для її відвідування, центру зайнятості. На період карантину виплата допомоги по безробіттю здійснюється без особистого відвідування безробітним центру зайнятості з першого дня реєстрації в службі зайнятості. Реєстрація в службі теж спрощена – людині потрібно подати лише дві заяви – про надання статусу безробітного та про призначення допомоги по безробіттю.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар