Від завтра у Самборі запрацює продуктовий ринок – Іван Денькович

Від завтра, 5 травня у Самборі запрацює продуктовий ринок. Сьогодні був отриманий дозвіл від комісії, яка засідала у міській раді. Про це Інформаційному порталу міста Самбір повідомив директор ТзОВ «Ринок-Сервіс» Іван Денькович.

Ринки будуть працювати лише з дотриманням санітарних норм, які буде контролювати Держпродспоживслужба, ДСНС, Нацполіція та органи місцевої влади.

Зокрема, йдеться про допуск працівників, продавців та відвідувачів ринку лише за наявності вдягнутої маски та обов’язковому температурному скринінгу. Також біля входів повинні бути антисептики, а на 10 м2, лише 1 покупець.

Продавці на ринку повинні розташовуватися на відстані не менеше 3 метрів один від одного. Також місце має бути обладнане захисним екраном.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 30 квітня повинна була зібратися комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийняти рішення для ринків області і рекомендувати це питання на розгляд міст та районів області. Однак, рекомендації зі Львова у Самбір не надійшло.

 

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар