Людина, яку багато хто із Вас знає, надихається та слідкує в Instagram. Вона з легкістю пробігає 15 кілометрів та готує смачну випічку, яку навіть не куштує. Редакція сайту поспілкувалася із Валентиною та отримала відповіді на багато цікавих запитань. Читайте у нашому інтерв’ю. (Профіль у Instagram @valia_999)

Розкажіть трішки про себе. Чим на даний момент займаєтеся?

Звати мене Валя. Мій девіз – це жити на повну та без обмежень. Тривалий період мого життя я жила з надмірною вагою та з переконанням, що не усім бути стрункими. Коли відверто поговорила із собою, я зрозуміла, що помилялася та кардинально змінила своє життя, до речі, чоловіка життя теж. Якщо в декількох словах розповісти про себе, то я жартівниця ще та. Спорт не просто моє захоплення, а моє життя. Я люблю спілкування та легко іду на контакт, закохана в природу, а найкращий для мене  відпочинок – це поїздка на море. Також я шопоголік та кавоман, а ще люди говорять, що я піднімаю настрій.

Де Ви працюєте зараз? Ким мріяли стати в дитинстві?

Працюю соціальним педагогом в Самбірському технікумі економіки та інформатики. В дитинстві мріяла стати стюардесою (незважаючи на страх висоти). Якщо директор дозволить хоча б раз одягнути цю неймовірну форму на роботу – я це зроблю.

Поговоримо про минуле? Багато, хто спостерігає за вашим блогом і за вашими неймовірними результатами схудення. Що саме стало поштовхом почати худнути?

Основним поштовхом розпочати худнути стало в першу чергу здоров’я. Інколи здається, що в лікарнях на оглядах я проводила більшість свого часу, тискомір неодноразово показував позначку “180” та взагалі з ним ми були нерозлучні. Звичайно невпевненість у собі та банальна відсутність речей мого “не маленького розміру” у магазинах, а ходити взимку без куртки досить холодно.

Скільки загалом кілограм Ви втратили? Чи є у Вас якісь секрети, якими ви готові поділитися із іншими?

Instagram @valia_999

Загалом я втратила 50 кілограм. Я завжди жартую, що в мені жила ще одна людина. Мій основний секрет це – цілеспрямованість, наполегливість, терпіння, сила волі, правильне харчування та абсолютна відсутність страху перед критикою людей, віра в хороший результат та велике бажання змінитись.

Ви активно ведете блог в instagram. У Вас тисячі підписників, ваші сторіз пересилають інколи більше сотні разів. Ви відчуваєте себе популярною? Помічаєте якісь погляди на вулиці?

Якщо я відповім, що не відчуваю, тоді злукавлю. Звичайно, що відчуваю і вже не один рік, але саме найбільше я це відчула коли схуднула і продовжую відчувати зараз. До мене не одноразово на вулиці підходять незнайомі люди та виражають свою симпатію. Неодноразово чула в слід: «Дивись, дивись – це вона іде»”. Також я завжди отримую велику кількість повідомлень в приват (приватні повідомлення – ред.). Тому правду кажучи, дуже відчуваю.

Ви досить відкрито ведете блог? Були якісь повідомлення від знайомих чи рідних про ваш instagram? Як ви на це реагуєте?

Так, мій блог є достатньо відкритим (я б сказала «відвертим»), але саме це найбільше подобається людям, судячи з реакцій на сторіз, які мені приходять. Відверто кажучи, спершу я хвилювалась з цього приводу, але жодної критики від близьких та знайомих не отримала, тому буду і надалі відвертою.

Ви вміло готуєте. Чи важко так смачно готувати і не куштувати це все?

Коли я розпочала своє схуднення, було не просто важко, я ледь стримувалась. Чоловік неодноразово їв солодке за межами дому, щоб мене не спокушати, в цьому плані він мені дуже допоміг. На даний момент абсолютна байдужість до страв, які готую для чоловіка, в мене виробились свої нові харчові вподобання і немає нічого смачнішого, ніж задоволення від власного відображення у дзеркалі.

Що складає Ваш денний раціон? Як давно не куштували солодкого?

Незважаючи на те, що я щодня інтенсивно тренуюсь, велику увагу приділяю саме харчуванню. Зайвого собі не позволяю з надією на те, що завтра відпрацюю. Мій денний раціон – це звичайно

Instagram @valia_999

правильне співвідношення білків, жирів та вуглеводів, підрахунок калорій. Також він багатий мінералами (магній і залізо), які необхідні для вироблення енергії, щоб інтенсивно тренуватись. В день випиваю достатню кількість води, адже під час бігу я втрачаю до 1,5 літри (інколи і більше). Можна тільки собі уявити, як я хочу пити.

Якщо описати з чого складається моя харчова корзина, так тут все достатньо просто: гранола, курятина, яйця, творог, риба, морепродукти, гриби, овочі, зелень, фрукти (яблуко, ківі, грейпфрут, апельсин), горішки, кунжут та ніякої смаженої картоплі чи котлеток. Солодке я куштувала 26.04.2020 р. (я завжди записую). Це було неймовірне морозиво, після я кого я 4 дні бігала по 15 км, тому наступне моє морозиво буде не скоро.

Ви стильно виглядаєте та одягаєтеся. Чим надихаєтеся?

Дякую. Коли я була ще дуже маленькою, вже від тоді мама мене красиво одягала. Я впевнена, що почуття смаку сформувала в мені саме моя мама. Завдяки одягу я самовиражаюсь та кожний свій «образ» обдумую до деталей.

Опишіть спорт під час карантину в трьох словах.

Якщо в трьох словах, то спорт під час карантину «ТУТ ОСНОВНЕ БАЖАННЯ»!

Зараз займаєтеся вдома чи лише на відкритому повітрі, поки спортзали зачинені?

Я дуже вірю в те, що мене не посадять у в’язницю після моє відповіді. Весь карантин я бігаю на відкритому повітрі, а також займаюсь вдома. Мене можна зрозуміти, адже спорт моє життя.

Що перше зробите, як повністю знімуть карантин? 

Найперше, що я зроблю – це поїду до Львова на каву та просто на прогулянку вуличками цього чарівного міста. А згодом забіжу на шопінг.

Питання, яке задаємо усім: що б змінили, на Вашу думку у Самборі?

Змінити ставлення окремих людей до спортивних майданчиків, які призначені для занять спортом, а не пікніків. Хоча я і не вмію плавати, дуже б хотілось, щоб у нашому місті був басейн.

Підготовлено редакцією www.sambir.lviv.ua

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар