З 1 травня у Самборі продовольчий ринок може не запрацювати

Кабінет міністрів дозволив роботу продовольчих ринків під час карантину за умови дотримання вимог безпеки для нерозповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль написав у Telegram про рішення уряду.

“Робота продовольчих ринків під час пандемії має регламентуватися чіткими санітарними нормами. Сьогодні Уряд підтримав критерії, розроблені МОЗ та Мінекономіки, які дають змогу ринкам відновити свою діяльність. Основною умовою роботи продовольчих ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог”, – зазначив Денис Шмигаль.

Отже, чи запрацює продовольчий ринок у Самборі залежить від рішення Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог.

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко на брифінгу після засідання Кабінету міністрів повідомив, що ухвалено постанову про відкриття і функціонування ринків – 30 квітня її оприлюднять в “Урядовому кур’єрі”, після чого діяльність продовольчих ринків буде відновлено.

Ринки будуть працювати лише з дотриманням санітарних норм, які буде контролювати Держпродспоживслужба, ДСНС, Нацполіція та органи місцевої влади.

Зокрема, йдеться про допуск працівників, продавців та відвідувачів ринку лише за наявності вдягнутої маски та обов’язковому температурному скринінгу. Також біля входів повинні бути антисептики, а на 10 м2, лише 1 покупець.

Продавці на ринку повинні розташовуватися на відстані не менеше 3 метрів один від одного. Також місце має бути обладнане захисним екраном.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар