В період карантину Самбір отримав 280 експрес-тестів. Хворих в місті не виявлено

В період карантину КНП «ЦПМСД Самбірської міської ради» отримано 280 експрес-тестів. Про це повідомив головний лікар КНП «ЦПМСД СМР» Олександр Сілецький на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що першочергово проводилося тестування осіб прибувших з-за кордону, які знаходилися на самоізоляції та контактних. Також проведено тестування медичних працівників КНП «ЦПМСД Самбірської міської ради».

Також зазначається, що було протестовано експрес-тестами працівників соціальних служб м.Самбора, а також працівників Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області.

Станом на 29.04.2020р. з-за кордону прибули 300 жителів м.Самбора. На даний момент на самоізоляції перебуває 50 осіб, контактних – 40. Тестування даних осіб буде продовжено вже у четвер.

За період проведення тестувань жителів м.Самбора було виявлено 7 підозр на захворювання коронавірусу COVID – 19. Дані особи були скеровані в Львівську обласну інфекційну лікарню для проведення більш детального тестування за методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Результати ПЛР тестів негативні. На даний період в м.Самборі не виявлено захворювань на COVID – 19.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар