Наше місто є багате на відомих людей. І це не лише письменники чи діячі культури давнини, а й сучасні Самбірчани. Започатковуємо нову рубрику #PROСамбірчан, де будемо Вас знайомити із ними.

Сьогодні ми поспілкувалися із Шурдак Марією, дівчиною-блогером, яка самотужки набрала понад 10 тисяч читачів у Instagram. Вона пише цікаві пости та знімає навчальні відео по макіяжу.

Розкажіть трішки про себе.

Мене звати Маруся, але в інстаграмі та й по суті в житті всі знають, як Shyrichka. Я людина різностороння, у мене є дуже багато захоплень. Характер не простий, бо я дуже люблю бути лідером! Живу в селі з сім’єю, маю вдома шиншилу.

фото @_shyrichka_ у Instagram

Як почали займатися блогерством? Що Вас підштовхнуло до цього?

Я просто почала писати пости, думки та вірші. 85% аудиторії набрала за допомогою вайнів. Мені почало це подобатись, людям також. І як бачите, я досі тут, буду розвиватись далі.

Ви багато пишете порад, рецептів, знімаєте відео, де навчаєте робити макіяж. Скільки на це у Вас йде часу?

Одне відео тривалістю 5-10хв я знімаю від 2-6 годин, це важко, тому активність читачів дуже важлива! Напевно мотивація готувати, це читачі. Хочу показати їм, що це не важко та це зможе кожен. Я викладаюсь на повну та навіть якщо знімаю, то цілий день.

Чим займаєтеся у вільний час, окрім блогерства? Які улюблені заняття?

Я живу в селі, часто допомагаю батьками. Але у вільний час я пишу вірші, читаю психологію, інколи просто вмикаю музику та відриваюсь для себе. Зараз беру участь в онлайн курсах та марафоні по візажу, адже знання треба також розвивати.

Знаємо, що ви захоплюєтеся макіяжем, хоча навчаєтеся у медичному університеті. Коли до Вас прийшло таке заняття?

Я навчаюсь у коледжі. Це все сталось у січні. Одним з моїх спонсорів була дівчинка, яка викладала курси! Мені сподобались її роботи і я записалась на курси. Це було спонтанне рішення, бо малювати я взагалі ніколи не любила. Але мені припало це до душі. Зараз вона мій мотиватор та дуже хороша подруга.

Чи плануєте переїжджати із Самбора в майбутньому? Що Вам подобається у нашому місці, а що б змінили?

Я живу в селі, поки навчаюсь хочу переїхати у місто, адже там більше можливостей. Місто класне, бачу, що розвивається, але от інколи вкладають гроші не в те, що потрібно. Зараз дуже актуально було б відкриття кіно. Молодь була б задоволена на всі 100%.

Які поради можете дати Самбірчанам, щоб весело провести останні дні карантину?

Відкривайте інтернет, розвивайте себе, готуйте, цікавтесь чимось новим. Карантин – не час для відпочинку. Ви ніколи ні на що не мали часу, проте тепер його вдосталь. Та найголовніше – завжди усміхайтесь.

Сторінка Shyrichka у Instagram 

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар