Карантин продовжено до 11 травня

0

Уряд ухвалив рішення про продовження карантину до 11 травня. Є дуже план виходу з цього карантину. Він складається з п’яти етапів.

Розпочати реалізацію цього плану можна буде лише за умови сприятливої епідемічної ситуації – орієнтовно 12 травня. Для цього має бути кілька підстав: якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5% та лікарні мають бути заповнені пацієнтами з COVID-19 менше, ніж на 50%.

Після цього будуть реалізовуватися наступні чотири етапи. Водночас є декілька дуже важливих завдань, які потрібно зробити до 11 травня. Це збільшення кількості тестувань на коронавірус, покращення у забезпеченні лікарень та лікарів всім необхідним, запровадження Е-контролю самоізоляції як альтернативи обсервації, створення нових правил функціонування для об’єктів обслуговування населення з обов’язковим соціальним дистанціюванням, масочним режимом та постійною дезінфекцією.

Якщо все буде добре і епідемічна ситуація буде сприяти, то 11 травня можна говорити про відкриття парків та скверів, закладів торгівлі непродовольчими товарами, частини об’єктів побутових послуг. Можливо, будуть інші пом’якшувальні заходи. Але про них зможемо говорити пізніше. Такі дії дозволять повернути частину людей на роботу.

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар