Поліція має покарати чиновників ЛОДА за порушення карантину

Обласна адміністрація провела сьогодні масовий захід без дотримання дистанції, тобто з порушенням санітарних норм, чим порушила постанову Кабміну про запобігання поширенню коронавірусу.

Суть заходу, цитую – «кільком районам області вручили ключі від перших десяти автобусів». Для цієї піар-показухи біля будівлі ЛОДА зібралося чимало людей. Тобто більше двох. Нагадаю, громадянам не можна більше двох ходити по вулиці. Громадяни несуть втрати матеріальні і моральні, сидячи по домівках.

Як обласна влада може вимагати дотримання карантину в народу, якщо сама порушує санітарні норми? Я так розумію, таким чином сьогодні презентували суспільству нового керівника департаменту освіти ЛОДА Олега Паску. Тобто чиновники закликАли священиків дотримуватися карантину «на Паску», а самі сьогодні «посвятили Паску»?

Кому потрібен цей піар з автобусами? Чому не можна просто виконати свій обов’язок і передати автобуси школам без показухи? От якби старша медсестра у відділенні лікарні щоразу знімала себе і показувала, що вона передала шприци і клізми на відділення? Або майстер жеку – що передав мітли…? Що за нафталінова совдепія? Заради неї ви втрачаєте довіру людей?! Показуєте, що вам начхати на карантин і безпеку. У вас усі вдома? Хто вам нарадив ту передачу автобусів провести під час карантину? Я не вірю, що такий примітив може прийти в голови молодих сучасних людей. Це мусив порадити якийсь диверсант з цінностями СРСР.

У нас всі рівні перед законом – якщо поліція відкрила повадження по масових заходах у храмах (Червоноград і Самбір), і у Самборі склала протоколи на учасників ходи, то має так само вчинити щодо чиновників ЛОДА. Інакше не дотримається принципу рівності і буде упередженою.

 

 Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на "Оперативні новини Самбора"
 Приєднуйся до нас: "У Facebook"

Поширити:

Напишіть коментар